1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Мир Вашому дому!

Фільм Мир Вашому дому!

Євген Князєв
Антон Шагін
Владімір Долінський
Софія Пісьман
Віктор Андрієнко

Рік: 2017
Країна: Україна
Режисери: Володиир Лєрт    
Студія: Kinofabrika Production
Жанр: мелодрама, трагікомедія
Прем’єра (в Україні): 26.10.2017
Прем’єра (у світі): 07.09.2017

Звичайне українська село початку ХХ століття. Місцевий єврей-сват організовує найоригінальніші шлюби. Він же шукає і наречену для багатого м'ясника Лейзера. Але ця історія більше про молочника Тев'є – бідного роботягу, який дбає про майбутнє своїх улюблених дочок. Він хоче їх вдало видати заміж, щоб вони не знали тягот бідності, щоб жили щасливо. Тев'є хоче віддати одну з дочок за м'ясника Лейзера, але багато що стоїть перешкодою цьому шлюбу. Як мінімум бажання тієї самої доньки...

 

Тор: Раґнарок 3D

Тор: Раґнарок 3D
Thor: Ragnarok
Рік: 2017
Країна: США
Режисери: Тайка Вайтіті    
Студія: Marvel Studios
Жанр: пригоди, фантастика, фентезі
Прем’єра (в Україні): 02.11.2017
Прем’єра (у світі): 25.10.2017

Тор повертається в Асгард, щоб знайти таємничого ворога, який шукає Камені Нескінченності. Він розуміє, що правління його брата Локі веде до того, що бояться всі асгардці - Рагнарека. За легендами, це буде кінець великої цивілізації. У спробах щось виправити Тор потрапляє в полон в іншій частині Галактики без свого могутнього молота Мьольніра. Він повинен повернуться в рідний Асгард, щоб зупинити його знищення. Але спочатку йому належить вижити у смертельних гладіаторських боях. Так ще й доля зводить його на арені проти дуже хорошого знайомого – проти Халка. Якщо зелений монстр не знищить Тора, то він стане хорошою допомогою для порятунку Асгарда.

 

Ми - монстри 3D

Ми - монстри 3D
Happy Family
Рік: 2017
Країна: Німеччина
Режисери: Хольгер Таппе    
Жанр: анімація
Прем’єра (в Україні): 26.10.2017
Прем’єра (у світі): 24.08.2017
Тривалість: 96 хв

Емма і Френк – звичайні батьки, а Фей і Макс – їх звичайні діти. Сім'я живе своїм життям, має стандартні для багатьох людей проблеми. На жаль, вони не можуть назвати себе щасливими. Щоб урізноманітнити якось своє сімейне життя, Емма замовляє в магазині костюмів "Світ вампірів" наряди для всієї родини. Але трубку піднімає сам граф Дракула. Він пропонує відьмі зачарувати сім'ю й перетворити в монстрів. Тепер Френк став Франкенштейном, Емма – вампіром, Фей – мумією, а Макс – перевертнем. Якщо вони хочуть стати такими, як раніше, сім'я повинна зрозуміти, що для них щастя і знайти його. Адже монстрами можуть бути тільки нещасні.

 

Пила 8

Пила 8
Jigsaw
Рік: 2017
Країна: США, Канада
Режисери: Майкл Спіріг, Пітер Спіріг    
Студія: Twisted Pictures
Жанр: трилер, жахи
Прем’єра (в Україні): 26.10.2017
Прем’єра (у світі): 19.10.2017
Вікові обмеження (років): 18

По всьому місту знаходять трупи різних людей. Причому очевидно, що вони всі помирали дуже оригінальними і не надто приємними способами. У всіх цих вбивствах простежується почерк усім відомого маніяка Джона Крамера, також відомого як Пила. Навіть вирізані на тілі жертв шрами у вигляді пазла ще більше доводять цю гіпотезу. Але ж цей серійний вбивця давно помер... Невже він повернувся з того світу, щоб надалі отримувати задоволення від мук жертв? Або хтось вирішив продовжити його справу з іще більшою ретельністю? Багато безневинних загинуть, поки хтось дізнається правду.

 

"Коматозники"

Коматозники
Flatliners 

Рік: 2017
Країна: США
Режисери: Нільс Арден Оплев
Студія: Cross Creek Pictures, Sony Pictures Entertainment, Furthur Films
Жанр: драма, трилер, жахи, фантастика
Прем’єра (в Україні): 23.11.2017
Прем’єра (у світі): 25.09.2017
Дистриб’ютор: B&H


В ролях: Еллен Пейдж, Джеймс Нортон, Дієґо Луна, Ніна Добрев, Кірсі Клемонс, Кіфер Сазерленд, Бо Мірчофф та інші.
 


 

П'ятеро студентів-медиків зважуються на відчайдушний експеримент – вони зупиняють свої серця на кілька хвилин, щоб дізнатися, що буде після смерті. Чи є рай, пекло, загробне життя, що трапляється з душею людини. Кожен з цих п'яти отримує можливість пожити трохи загробним життям – і це дає тільки позитивні плоди, адже вони моментально вчаться чомусь новому, навіть неймовірному. Поступово входячи у смак, студенти ризикують своїми реальними життями, адже такі навантаження дуже небезпечні для людини. Крім того, їх починають переслідувати гріхи власного минулого...