1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Геошторм

Геошторм
Geostorm
Рік: 2017
Країна: США
Режисери: Дин Девлін    
Студія: Warner Bros. Pictures, Electric Entertainment, Village Roadshow Pictures, Skydance Productions
Жанр: бойовик, трилер, фантастика
Прем’єра (в Україні): 19.10.2017
Прем’єра (у світі): 19.10.2017

На Землі сталася ціла серія несподіваних страшних стихійних лих, що забрали тисячі, а то й мільйони жертв. Лідери всіх держав вирішили разом боротися проти цього і створили цілу систему супутників, які можуть контролювати клімат на планеті. Це має вберегти людей від будь-яких природних катастроф. Але щось пішло не так – супутники божеволіють ій атакують землян. Щоб розібратися з поломкою, розробник супутників Джейк зі своїм братом Максом відправляються в космос. Але допомогти їм в цьому може тільки президент США з секретними кодами. А для цього його треба викрасти. Потрібно встигнути до знищення всього живого.

 

Ґанґстердам

Ґанґстердам
Gangsterdam
Рік: 2017
Країна: Франція, Нідерланди
Режисери: Ромейн Леві   
Студія: Studio Canal, Canal+, France 2 Cinéma
Жанр: комедія
Прем’єра (в Україні): 19.10.2017
Прем’єра (у світі): 07.03.2017
Тривалість: 100 хв
Вікові обмеження (років): 18

Рубен Яблонськи – типовий невдаха коледжу. У нього дивні друзі, та й сам він не приклад нормальності. У Рубена немає популярності, якихось успіхів хоч десь, навіть дівчата не звертають на нього уваги. Йому сподобалася одна красуня, він познайомився, але невдаха всередині заважає чогось досягти. І ось коли він вирішив допомогти Норі, виявилося, що хлопець допоміг їй пронести наркотики. Тому йому запропонували поїхати разом із нею в Амстердам на дуже велику справу. Звичайно ж, Рубен не упустить таку можливість бути ближче до Нори. А раптом пощастить. Тільки ця поїздка перетворюється на справжню пригоду з небезпекою, мафією і безліччю наркоти.

 

"Той, хто біжить по лезу 2049"

Той, хто біжить по лезу 2049
Blade Runner 2049 

Рік: 2017
Країна: США, Великобританія, Канада
Режисери: Дені Вільньов
Студія: Warner Bros. Pictures, Alcon Entertainment, Scott Free Productions, Columbia Pictures
Жанр: трилер, фантастика
Прем’єра (в Україні): 05.10.2017
Прем’єра (у світі): 04.10.2017
Тривалість: 163 хв
Вікові обмеження (років): 16
Дистриб’ютор: B&H
 
 
В ролях: Раян Ґослінґ, Гаррісон Форд, Ана Де Армас, Дейв Батіста, Джаред Лето, Робін Райт, Маккензі Девіс, Сільвія Гукс та інші.
 
 
Лос-Анджелес майбутнього. Молодий блейд-раннер офіцер К повинен підтримувати порядок, зберігати тонку грань між людьми і реплікантами. Будь-яка велике держава створена завдяки праці нижчого класу, цю функцію і повинні виконувати репліканти, яких створюють для такої роботи. Але офіцер К зачепився за щось незрозуміле, він хоче розслідувати один неймовірно небезпечний секрет. Його пошуки істини можуть привести все, що зараз називається суспільством, в абсолютний хаос. Розслідування приводить К до колишнього блейд-раннера Ріка Декарда, який пропав з виду на 30 років. Він тільки і може пояснити все К.

Баррі Сіл: Король контрабанди

Баррі Сіл: Король контрабанди
American Made / Сделано в Америке
Рік: 2017
Країна: США
Режисери: Даґ Лайман    
Студія: Universal Pictures, Cross Creek Pictures, Imagine Entertainment
Жанр: біографічний, бойовик, комедія, кримінальний
Бюджет: 50 млн. дол. США
Прем’єра (в Україні): 12.10.2017
Прем’єра (у світі): 18.08.2017
Тривалість: 115 хв
Вікові обмеження (років): 16

Його звуть Баррі Сіл. Він був одним з найкращих пілотів на курсі, а зараз ганяє чартери між штатами. Баррі став наймолодшим пілотом Боїнгу 747 в Америці. Одного вечора знайомий, який зараз працює на ЦРУ, пропонує пілотові нову роботу, адже свою стару вже давно переріс. Так Баррі стає одним з найкращих контрабандистів, який перевозив під прикриттям секретної служби наркотики і зброю у країни Центральної Америки, зокрема для Меделінского картелю. Тепер у нього розкішне життя, повно грошей і красуня-дружина з прекрасними дітьми. Ось тільки кожен його політ поза законом, так і пристрелити можуть у будь-який момент. Але воно того варте.

Фільм заснований на реальних подіях.

 

 

Сторожова застава

Сторожова застава
Рік: 2017
Країна: Україна
Режисери: Юрій Ковальов    
Студія: Film.ua, Kinorob
Жанр: пригоди, фентезі
Бюджет: 40 млн. грн.
Прем’єра (в Україні): 12.10.2017
Прем’єра (у світі): 12.10.2017
Тривалість: 111 хв
Вікові обмеження (років): 6

В українських Карпатах трапилася аномалія, якої раніше не було за всю історію людства. Сонячне затемнення вплинуло на те, що відкрився міжчасовий портал, який переніс хлопчика Віктора в середньовічну Київську Русь, в 1120 рік від Різдва Христового. Там школяр знаходить славних легендарних богатирів, про реальне існування яких ніхто не був упевнений. Вони повинні боротися проти армії половців, які хочуть досягти перемоги за будь-яку ціну. Для цього вони використовують не тільки всю доступну для того часу зброю, а й чорну магію і таємничі предмети. І їм потрібен Віктор, який за легендами повинен відкрити силу могутнього артефакту. Хлопчик чудово вливається в це середовище і розуміє, що від його дій в цій епосі залежить доля не тільки його майбутнього, а й усього людства.

Фільм заснований на однойменному романі Володимира Рутківського.